D–PANTHENOL Losyon 200 ml

Ürün Kodu: 44958
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

D–PANTHENOL Losyon 200 ml

Ürün Özellikleri

Gilda Panthenol Vücut Losyonu içeriğindeki yüksek orandaki D-Panthenol ve diğer bakım yağları sayesinde cildin yenilenmesine, nemlenmesine ve onarımına yardımcı olur. Güneş, su veya soğuk hava gibi dış etkenler nedeniyle kurumuş ciltler için veya dış etkenlerden korunmak istenen ciltler için uygundur. Cildi ferahlatır düzgün ve bakımlı bir görünüm sağlar.

Ürün Avantajları

Gilda Panthenol Vücut Losyonu, içeriğindeki yüksek orandaki D-panthenol (%5) ve diğer bakım yağları (kakao yağı, shea yağı gibi) sayesinde cildin yenilenmesine, nemlenmesine ve onarımına yardımcı olur. Güneş, su veya soğuk hava gibi dış etkenler nedeniyle kurumuş ciltler için veya dış etkenlerden korunmak istenen ciltler için uygundur. Cildi ferahlatır, düzgün ve bakımlı bir görünüm sağlar.

Ürün Kullanımı

Koruma amaçlı olarak dış etkilere maruz kalmadan önce veya su ve dış etkilere maruz kaldıktan sonra bu losyonu vücudunuzun her yerine sürünüz ve hafifçe masaj yaparak cildinize yediriniz. Cilde kolay sürülür ve hızlıca emilir. Cildi yağlandırmaz. Günde bir kaç defa kullanılabilir.

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: